Ford CARent Brno

Popis trasy do autocentra CARent, a.s. v Brně

Cesta z D1 do autocentra CARent je snadno dostupná sjezdem 201 (směr Šlapanice) a dále 2,4 km po ulici Řípská - na kruhovém objezdu zvolte druhý výjezd. Pokračujte 1km rovně po ulici Bělohorská. Na křižovatce před autocentrem CARent je po pravé straně líšeňská spalovna a ihned za křižovatkou po levé straně již uvidíte autosalon CARent.

Na ulici Bělohorská se můžete napojit také z rychlostní silnice R50 (ulice Ostravská) a to ve směru z Brna výjezdem Ochoz/Líšeň, za výjezdem se dejte ihned doleva po ulici Bělohorská. Pokračujte přibližně 700m. Pokud jedete po R50 ve směru do Brna, zvolte výjezd označený Líšeň/Vinohrady. Pokračujte rovně po ulici Bělohorská přibližně 500m. Za první světelnou křižovatkou již uvidíte po levé straně autosalon CARent.

Ostatní trasy ve směru z centra města nebo ze směru Březina, Ochoz u Brna, Líšeň vyhledejte na mapě, kterou můžete otevřít kliknutím zde.

Pokud se rozhodnete do autocentra CARent využít MHD, můžete využít tramvajovou linku č. 8 - zastávka Bělohorská nebo autobus č. 55 a 75 - zastávka Bělohorská (autobus staví přímo před autosalonem). Svého servisního poradce můžete při sepisování servisní zakázky požádat o odvoz do vámi určeného místa nebo o náhradní vůz.

Servis vozů CARent poskytuje svým zákazníkům možnost služby PICK-UP - vyzvedneme vůz přímo u vás doma nebo v kanceláři, dle potřeby přistavíme náhradní vůz a po dokončení servisních prací vám jej přivezeme zpět. Cena je sjednávána individuálně v závislosti na vzdálenosti místa vyzvednutí, členství v CARent Clubu a nutnosti přistavit náhradní vůz.

Neváhejte nás kontaktovat