23.12.2016

Ing. Rudolf Pochylý: Děkuji za přání k novému roku. Jsem přesvědčen, že v současné době jste minimálně v Brně špička z dealerů a servisů FORD. Proto jsem se rozhodl pořizovat vůz i servisovat u vás. Věřím, že tomu tak bude i v roce 2017. Vám přeji hodně pracovních úspěchů a jednotlivě vedení společnosti a zaměstnancům zdraví a štěstí.

1.9.2016

Chtěl bych aspoň touto cestou poděkovat vašim zaměstnancům kteří ve dne 27.8.2016 byli jako "vodáci" sjíždět řeku Sázavu.
Mě a mému kolegovi se stalo že nedopatřením když jako amatéři jsme se převrhli na řece v loďce, a potom následně v kempu jsme zjistili, že večer nemáme ani kousek suchého oblečení.Se k nám vaši zaměstnanci krásně a lidsky zachovali. Přisedli jsi k nám k ohni nabídli vaše Moravské víno, kolegovi zapujčili lékarničku a pomohli ošetřit rozbitou nohu, když už jsme byli rozmrzelí tak svým laskavých přístupem a hudbou z kytary udělali krasnou atmosféru. Děkujeme, nejenom Moraváci, ale i lidi z Carent Brno maji srdce na správném místě s pozdravem "Letci ze Sázavy"

27.4.2016

Vážený pane Ing Hartmane,
dovoluji si Vás opět obtěžovat, abych vyjádřila uznání vašim dvěma zaměstnancům. Dne 7.4.16 jsem bohužel byla účastníkem dopravní nehody, kterou jsem opět nezavinila. I tentokrát jsem se setkala s vysoce profesionálním a citlivým přístupem p. Vyzourka. Velkou pochvalu si dovoluji vyjádřit také panu Pacalovi. U náhradního vozu se mi totiž shodou nešťastných okolností "podařilo" zabouchnout si klíče od vozu v jeho kufru, takže jsem se nemohla dostat do vozu. Kontaktovala jsem číslo pomoc při nehodě a zastihla ve službě pana Pacala, který projevil ochotu, porozumění a jistě nad rámec svých povinností mi i přes pokročilou denní dobu, z této nepříjemné situace pomohl. Dovoluji si oběma takto vyjádřit svůj dík, uznání a vděčnost. MUDr Svobodová

25.2.2016

Lubomír Zborovský: Chci Vám poděkovat za Váš přístup při řešení koupě vozu Ford Focus. Jsem rád, že jsme se nakonec rozhodli koupit vůz u Vás.